برندهای منتخب

فعالیت‌های مجموعه لوتوس
نرم‌افزارهای آنلاین هوشمند در
Lift Cal

ما با ایجاد یک مجموعه نرم‌افزار و خدمات هوشمند تحت عنوان Lift Calculator، به معنی محاسب آسانسور، تلاش در آسان کردن فرآیند تحلیل، مقایسه، تامین و تولید آسانسورهای کششی نموده‌ایم. در زیر به معرفی نرم‌افزارها و خدمات لیفت کال می‌پردازیم.

LIFT PART

این نرم‌افزار با تحلیل شرایط ساختمان و رعایت اصول استاندارد اقدام به پیشنهاد نوع، مقدار و عنوان قطعات و در نتیجه به دست آوردن لیست قیمت قطعات با دقت بالا می‌نماید.

برنامه محاسبه خروج از آکس کابین

این نرم‌افزار با تحلیل ابعاد حاصل از اندازه‌گیری آکس در طبقه تا ریل چپ و راست و فاصله در تا ریل قادر به کنترل دقت اندازه‌گیری‌ها و همچنین تعیین مقدار خروج از آکس در کابین می‌باشد.

این سایت از انتشار مقالات و کلیپ‌های آموزشی و دستورالعمل‌های فنی با نام و مشخصات فرستنده استقبال می‌کند و امیدست بستری برای پیشرفت و ارتقاء علمی صنعت آسانسور باشد.

 

از تولیدکنندگان و واردکنندگان محترم دعوت می‌شود جهت ارایه لیست قیمت و مشخصات محصولات خود با ما در تماس  باشند.

Lift Calculator
LIFT PART

نرم‌افزار محاسبه قطعه و قیمت​ LIFT PART

نرم‌افزار تحلیل گر لیفت پارت، براساس اطلاعات اولیه پروژه که توسط کاربر وارد می‌شود و متناسب با متغیرهای استاندارد و مهندسی آسانسور، نوع و مقدار قطعات را متناسب با ظرفیت، سرعت و شرایط موتورخانه آسانسور به صورت هوشمند پیشنهاد می‌‌کند.
همچنین، این نرم‌افزار قادر خواهد بود با اتصال به لیست قیمت شرکت‌های تولیدی یا بازرگانی، لیست به روز قیمت یک پروژه را با دقت بالا در دسترس کاربر قرار دهد.
این نرم‌افزار کمک می‌کند تا فروشندگان قطعات آسانسور و یا شرکت های طراحی و مونتاژ، در سریعترین زمان، استعلام قیمت را در چند تیپ و با کمترین خطا در محاسبات، به مشتریان خود ارایه نمایند. همچنین، کاربر این امکان را دارد که در اطلاعات کاربری خود، به استعلام قیمت‌های قبلی خود دسترسی داشته و قادر به اصلاح استعلام‌های پیشین خود باشد.

برنامه محاسبه خروج از آکس کابین

نرم‌افزار محاسبه خروج از آکس کابین .LIFT AX

نرم افزار تحلیل‌گر اندازه‌های لیفت آکس، با کنترل اندازه‌های آکس چپ و راست و ریل تا درب که توسط کاربر از پروژه برداشت شده، با سه مقدار خطای مجاز 0، 5 و 10 میلیمتر اندازه‌ی دهانه ریل کابین را محاسبه نموده و با اندازه‌ی وارد شده‌ی آن مقایسه می‌کند. در صورت صحت اندازه برداری خروج از آکس را محاسبه نموده و در صورت عدم تطابق اندازه‌ها اعلام خطا می‌نماید.
این نرم افزار جهت کنترل اندازه‌های برداشت شده از چاه توسط مدیرفنی شرکت‌های طراحی و مونتاژ و همچنین تعیین خروج از آکس دقیق برای سهولت و دقت در تولید کابین توسط کابین سازان محترم طراحی شده است.دوره‌های آموزشی

آخرین اخبار و مقالات

ثبت نام دانشگاه کوشا

آغاز ثبت نام دانشگاه کوشا مهرماه 1402

ادامه مطلب…

دوازدهمین نمایشگاه آسانسور و پله برقی

ادامه مطلب…

برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی طراحی، محاسبات و استاندارد آسانسور
این دوره در دو سطح مقدماتی و پیشرفته تشکیل می‌شود که هر سطح شامل سه دوره یک ماهه است.در پایان دوره دانشجویان تسلط کامل به استاندارد و طراحی را بطور کامل خواهند داشت. طراحی آسانسور با نرم افزار Lift Designer 2015 و همچنین استاندارد1-6303 آموزش داده می­شود.
دوره های آموزشی

مشاوره و فروش

درب سیماتکسان
تراول کابل فرستا
تابلوفرمان داتیس
بکسل گوستاولف
ریل چین کشش سرد
بررسی و مقایسه قطعات

موتور

مکانیکال

کابین

سیم بکسل

درب (4)

تابلو فرمان

پنل شستی

الکتریکال

محصولات ویژه …