مقالات

تجهیزات استفاده از آسانسور بدون تماس دست شیندلر

schindler-cleancall-products

در این مقاله به معرفی محصولاتی که شرکت شیندلر تحت عنوان CleanMobility  و برای به حداقل رساندن تماس دست در آسانسور تولید کرده است، پرداخته شده است.

Elevate-Me-app-schindler

توسط این اپلیکیشن، مسافران می‌توانند با استفاده از تلفن همراه خود مبدا و مقصد خود را در آسانسور انتخاب کنند. این اپلیکیشن قابلیت نصب روی اندروید و ios را دارد.

Clean-Call-Wave-schindler

با استفاده از تجهیزات هوشمند حساس به حرکت، با حرکت دست در جلوی سنسور آسانسور خوانده شده و یا از داخل آسانسور فرمان توقف در طبقه مورد نظر داده می‌شود.

Clean-Call-Tap-schindler

استفاده از کلیدهایی بیرون و داخل کابین آسانسور که با پا برای انتخاب جهت بالا یا پایین و یا شماره طبقه مورد نظر کار می‌کنند.

schindler-Clean-call-hover

در این تکنولوژی، مسافر با نگه‌داشتن انگشت دست خود جلوی کلید و بدون تماس با آن، آسانسور را در یک طبقه صدا کرده و یا از داخل آسانسور طبقه مورد نظر خود را انتخاب می‌کند. پس از نزدیک شدن دست به کلید، چراغ داخل کلید روشن می‌شود و مسافر متوجه می‌شود که کلید به درستی انتخاب شده است.

در این تکنولوژی مسافر با یک پیغام صوتی ساده جهت بالا یا پایین حرکت آسانسور را از بیرون انتخاب کرده و یا از داخل کابین طبقه موردنظرش را انتخاب می‌کند.

Touchless-Operation-schindler

این قابلیت که در ساختمان های با طبقات کم قابل اجرا است، عملکردی مشابه پله های برقی دارد. به این صورت که مدیر ساختمان می‌تواند آسانسور را در حالت شاتل قرار دهد. در این شرایط آسانسور در طبقات از پیش تعیین‌شده و با زمان های تعریف شده مشخص توقف می‌کند این حرکت را به صورت رفت و برگشتی ادامه می‌دهد. هر زمان نیز می‌توان آسانسور را از این عملکرد خارج کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *